Hizmet alanlarımız denizli temizlik şirketi
Bugün
Dün
Bu Hafta
Geçen Hafta
Bu Ay
Geçen Ay
Toplam
414
82
880
635612
1354
3307
637069

Your IP: 3.238.117.130
Server Time: 2024-04-13 14:51:39

Hizmet alanlarımız denizli temizlik şirketi

Hizmet Alanlarımız

Ev temizliği ve evdeki hijyenin önemi yadsınamaz bir gerçektir. Günümüz koşullarında eşler çalışmak zorunda olduğu için çok yorucu olan ev temizliği ve bakımı aksaklıklar göstermektedir. Bu sorunun giderilmesinin en kolay yöntemi sadece bu işlerden sorumlu birisini bulmak veya bir temizlik şirketi ile anlaşmaktır.

Bildiğiniz üzere bu işleri yapması için güvenilir bir insan bulmakta çok önemlidir bütün eşya ve sevdiklerinizin güvencede olacağı bir hizmet için bizi aramanız yeterlidir. Ev hanımı titizliğinde işinde uzman ve becerikli bayanlar ile yapılan ev temizliğinde eşyalarınız ve eviniz güvenle temizlenir.

Büro Temizliği; Ofis ve bürolar için periyodik temizlik bakım anlaşmaları için lütfen bizimle irtibata geçiniz. Büro ve ofis temizlikleri genel olarak ev temizlikleri ile benzer durumlar içermektedir. Farklı olarak büro ve ofislerde evrak odası, depo gibi farklı ve değişik özellikler içeren bölümlerin olması mümkündür. Bu bölümler içerikleri farklı olan temizlik kimyasalları ile farklı temizlik uygulamaları gerektirir. Ayrıca büro ofis temizliklerinde iş akışına engel olmamak, ortamı müşteri ve personeli rahatsız etmemek ve o iş yeri ile ilgili bilgiler konusunda gizlilik prensiplerine uymak asli görevlerimizdendir.Bazı plaza tipi bürolarda elemanların temiz savcılık bilgileri ve kimlik bilgileri ile birlikte güvence verilerek işbaşı yaptırılır.

Fabrika ve işyeri temizlikleri; İş yerlerinin belli aralıklarla periyodik temizlik anlaşmaları yapılarak temizliğini kapsar. İşyeri ve fabrika temizliklerinde sadece cam temizlikleri olduğu gibi, genel temizlikte yapılabilmektedir. Fabrikalarda çalışılan sektöre göre özel dezenfekte malzemeleri ve temizleyiciler ile temizlik yapmaktayız. Bu konuda ücretsiz uzman incelemesi hizmetimizi isteyiniz.

İnşaat Sonrası Temizlik; İnşaat sonrası temizliği taşınma öncesinde ve sonrasında boş meskenlerin temizlenmesini kapsar. Özel aparat ve malzeme ile yapılan inşaat sonrası temizliğimize bina iç kapı önü ve yangın merdivenleri de dahil edilir.

Banka ve Market Temizliği; Periyodik bakım sözleşmesi şartları içerisinde düzenli banka veya vardiyalı sistemle market yer ve reyon büro temizlikleri yapılmaktadır.

Cam Temizliği; Plaza, Apartman, iş hanı gibi mekânlar için kule vinç ve askılı asansör,iple erişim yardımı ile temizlik yapılmaktadır. Tüm bunların dışında verdiği danışmanlık ve personel desteği hizmetleriyle sektörde lider olmayı ve siz müşterilerimizin takdirini kazanmayı hedeflemektedir. Camların belirli periyotlarla silimi yapılmadığı ve ihmal edildiği durumlarda yağmur ve güneşin de etkisiyle önüne geçilemez oksitlenmeler oluşmaktadır. Biz buna camın can çekişmesi demekteyiz. Sürekli canlı kalabilmesi ancak silimi ile mümkündür. Oksidasyon olmuş camlarınıza farklı kimyasallar kullanılarak hayata döndürülebilir ve kurtarılabilir. Dış cephe için önerilen silim zamanı yılda 3 en az 2 defadır. Firmamız mekânınıza özel çözümlerle günlük, haftalık ve aylık periyodik temizlik hizmetleri sunmaktadır. Firmanızda ihtiyaç duyulan temizlik personeli temini konusunda bize ulaşabilirsiniz.

Sert Zemin ve Yerinde Halı Yıkama; Sert zemin özel bakımı ve parlatılması tarafımızdan yapılır. İş yerinizde veya evinizde duvardan duvara halı temizliği ve koltuk temizliği özel ekipmanlarımız ile yapılır.

Facebooktan Takip Et

facebooktan-takip